Zľava!

Harecker panvica na indukciu 28 x 5 cm 1128i

Od 84,00  s DPH

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 5 cm
Priemer: 28 cm
Priemer základne panvice: 22 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii pre indukčné sporáky.

Kategória: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Panvica 28×5 cm Harecker na indukciu

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu. Po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu.

Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu, povrch špeciálne upravený. Panvica 28×5 cm Harecker na indukciu vhodná na prípravu zápražky alebo praženice alebo len na prihrievanie jedla pre jednu až dve osoby. Ideálne pre stredne veľké porcie. Či už chcete pripraviť  klobásku, mäso, palacinky, placky alebo strednú porciu zeleniny, táto panvica je na to ideálna. Rúčka  odoláva v rúre až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

Výška: 5 cm
Priemer: 28 cm
Priemer základne panvice: 22cm

Harecker titánová panvica 28×5 cm. Môžete si ju objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model máme k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker panvica na indukciu 28 x 5 cm 1128i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať