Zľava!

Harecker Hppalacinky28 panvica na palacinky 28 cm

59,88  s DPH

(1 recenzia zákazníka)

Varenie v týchto titanovych riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

4 na sklade

Kategória: Katalógové číslo: Hppalacinky28 Značka:

Popis

Harecker panvica Ø28 cm na palacinky

Harecker titánová panvica na palacinky 28 cm vám pomôže pripravovať tenké oblátky a palacinky. Extra plochá hrana robí z pečenie vašich obľúbených palaciniek zábavu. Už sa nemusíte sa obávať že sa vám palacinky budú prichytávať o dno palacinkárne.

Vďaka nepriľnavému titánovému povrchu môžete vypekať palacinky bez oleja prípadne s minimálnou dávkou a bez toho, aby sa palacinky prilepili . Palacinky si navyše zachovajú výbornú chuť . Titánový povrch je vysoko odolný voči poškodeniu. Panvice sú ručne odlievané výborne kumulujú a rozvádzajú teplo, takže zaručujú rovnomerné vyprážanie, navyše bez veľkých strát na energiách. Harecker panvica Ø28 cm na palacinky sa môže pochváliť dokonale ergonomickým tvarom. Riad je do ruky ťažší. Na druhej strane sa spýtam obraciate palacinky vyhadzovaním do vzduchu alebo ich obraciate obracačkou? Naviac panvica má hrubé dno aby sa nedeformovala (10rokov záruka na deformáciu dna panvice), rovnomerne rozvádzala teplo po obvode a mala tepelnú zotrvačnosť.  

Tepelná základňa vám poskytuje optimálne rozloženie tepla a vaše oblátky alebo palacinky budú rovnomerne upečené.

S rúčkou odolnou voči teplote si môžete tiež vychutnať výdatné gratinované palacinky čerstvé z rúry alebo čerstvé tarte flambée (flambované koláče).
Prezrite si aj ponuku našich sklenených misiek zn. Pyrex®

Harecker panvica 28 cm na palacinky:

Odolná až do 240 °

Priemer: 28 cm
Priemer dna misy: 21 cm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 05 kg
Rozmery 28 cm
Výrobca

Veľkosť (cm)

Použitie

1 recenzia k Harecker Hppalacinky28 panvica na palacinky 28 cm

  1. aki11 (overený zákazník)

    Dokonalá panvica, dá sa na nej piecť aj bez oleja a neprilepí sa. Super

    • Blidar

      Ďakujeme za kladné hodnotenie.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať