Panvice a hrnce od Hareckera

Nie je to len tak hocijaká panvica, panvica alebo kastról, je to originál od Hareckera.

Kvalita hrncov a panvíc od spoločnosti Harecker ktorá je na trhu už takmer 40 rokov.

V našom online obchode nájdete veľký výber riadu, hrncov a panvíc , silikónových foriem na pečenie a praktických kuchynských potrieb. Varenie je naozaj zábava s panvicou alebo hrncom od Hareckera! S originálnou panvicou Harecker X-Line získate kúsok kultúry varenia. Aktuálny dizajn, sofistikovaná technológia. To všetko spolu robí dobrú panvicu . Názov Harecker je zárukou najvyššej kvality už takmer 40 rokov a riad sa stal súčasťou dobrej kuchyne.

Sme profesionáli v oblasti vyprážania a pečenia. V našom internetovom obchode nájdete oveľa viac ako panvice a hrnce.

Panvice, hrnce a pekáče Harecker majú keramické tvrdé podložie Titan II s mimoriadne tvrdenou povrchovou štruktúrou a vynikajúcimi nepriľnavými vlastnosťami. Materiál zaisťuje čo najlepšie rozloženie tepla až po okraj, približne 9 mm hrubá termálne dno optimálne akumuluje teplo a plní tak aj funkciu úspory energie. Naše indukčné panvice a hrnce sú magnetizované novými a inovatívnymi metódami, a tak vyhovujú najvyšším požiadavkám.

Nie všetky panvice sú rovnaké …

S riadmi od spoločnosti Harecker sa každé jedlo stane špeciálnym jedlom. Bez ohľadu na to, či ste hobby kuchár alebo profesionálny kuchár. Panvicami a hrncami uspejete v každom jedle. Panvice, hrnce a pekáče Harecker sú robustné a ľahko sa o udržiavajú. Náš riad vám bude robiť radosť dlhé roky.

Ideálne a ideálne vhodné na prípravu, nízkokalorickej a zdravej výživy .

Hrnce a panvice od Harecker – kvalita nemeckej výroby

Naše hrnce a panvice sa individuálne nalievajú ručne. Kombinujeme vysoko kvalitné materiály, moderné technológie a takmer 40 rokov skúseností do produktov prvotriednej kvality. Všetky naše hrnce a panvice prechádzajú v Nemecku prísnym procesom výroby a zabezpečenia kvality. Ideme za svojou remeselníckou tradíciou a osobne garantujeme kvalitu našich hrncov a panvíc Made in Germany. Jedine tak vám môžeme zaručiť kvalitu, ale predovšetkým zábavu pri varení a vyprážaní s hrncami a panvicami od spoločnosti Harecker – a to pri správnej starostlivosti po mnoho rokov. Skús to. Budete nadšení!

Harecker – hrnce a panvice z rodinnej firmy

 Takmer 40 rokov rodinným podnikom neďaleko Mníchova. Všetky hrnce a panvice sú odlievané jednotlivo ručne a sú kvalitné Made in Germany, ale predovšetkým kvalitné Made by Harecker. Všetky hrnce a panvice Harecker vás zaručene budú sprevádzať mnoho rokov, ak sa o ne budete správne starať.Hrnce a panvice sú nielen robustné, ale vďaka modernému keramickému tesniacemu základu Titan II a špeciálnemu, veľmi kvalitnému nepriľnavému povlaku, dokonalým spoločníkom v modernej kuchyni. Panvice, hrnce, woky a pekáče prinesú do vašej kuchyne rýchle a ľahké varenie. 

Prajeme vám príjemný relax na našom webe.

Zobrazených 1–21 z 61 výsledkov