Harecker hrniec titánový 3 l

Od 90,60  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Harecker hrniec titánový 3l je určený Vám, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Keramický tmel na tvrdom základe Titan II, extrémne tvrdená povrchová štruktúra, nepripaľuje sa, ľahko sa čistí.

Pri vývoji a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu. Po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno a dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu. Je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Ľahko sa udržiavajú pretože vonkajší povrch špeciálne upravený.

odolný v rúre do 240°C

Vyskúšajte sami Harecker hrniec titánový 3l

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, cestoviny, polievky, guláš a džem aj ryžový nákyp atď. sú ideálne do našich kastrólov a hrncov na zapekanie .

vhodné pre cca 1 až 2 osoby v závislosti od jedla.

  •  Najlepšia kvalita 100% vyrobené v Nemecku
  •  Nedeformovateľná tepelná základňa s hrúbkou 9 mm
  •  vhodné do rúry do 240°
  •  Tvrdý brúsený povrch Titan II
  •  vhodné na keramiku, plyn a elektriku
  •  individuálne odlievané ručne

Výška: 13 cm,
spodný priemer: 16,5 cm

cca 3,0 ltr.
Priemer: 20 cm

Tento kastról si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti  Pokrývka z bezpečnostného skla  .

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový 3 l”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať