Zľava!

Harecker 1328 panvica Titánová 28 x 7 cm

Od 85,08  s DPH

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 7 cm
Priemer: 28 cm
Priemer základne panvice: 21,5 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Kategória: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Harecker panvica 28×7 cm titánová.

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy počas varenia. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu. Po ich zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami.

Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, aby pri používaní dochádzalo k významnej úspore energie pri varení. Povrch špeciálne upravený pre ľahkú údržbu. Harecker panvica 28×7 cm titánová sa hodí na prípravu hlavného jedla, alebo len na prihrievanie. Ideálne pre stredne veľké porcie pre tri až štyri osoby. Či už chcete pripraviť klobásku, kúsky mäsa, palacinky, placky alebo porciu zeleniny, táto panvica je na to ideálna. Rúčka odoláva v rúre až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

 Harecker panvica 28×7 cm sa môže objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model máme k dispozícii aj na indukčné sporáky.

Výška: 7 cm
Priemer: 28 cm
Priemer základne panvice: 21,5 cm

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker 1328 panvica Titánová 28 x 7 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať