Harecker hrniec titánový 20 cm

Od 90,60  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Harecker hrniec titánový 20cm

Titánové panvice vydržia oveľa viac ako bežné panvice.

Máme pre vás super panvice s nepriľnavým povrchom keramický vrstva na tvrdom základe Titan II, extrémne tvrdená povrchová štruktúra, nepripaľuje sa, ľahko sa čistí., na ktoré sa môžete spoľahnúť aj pri intenzívnom každodennom používaní.

Hrnce na indukciu aj do rúry

Ich vlastnosti : vysoká odolnosť, rýchle a rovnomerné rozloženie tepla, dlhodobé udržanie akumulovanej teploty a masívne prevedenie dna hrncov, ktoré sa nedeformujú.

Vďaka vysoko nepriľnavému povlaku sa pokrmy v panviciach TitanII nepripaľujú, prepekajú sa rovnomerne, zachovávajú si svoju prirodzenú chuť a šťavnatosť. Vyprážať môžete zdravo a s použitím minimálneho množstva tuku.

Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky pre vás. Potrpíte si na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Ste tu správne.  Počas vývoja a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky  testované, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený. Harecker hrniec titánový 20cm to je kvalita.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový 20 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať