Zľava!

Harecker pekáč titanový 28 x 28 x 10 cm dve úchytky

Od 108,00  s DPH

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: Hpe28/28/10 Značka:

Popis

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky je najlepšie riešenie pre vás, čo si potrpíte na kvalitu. Vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, panvice, pekáče, woky sa podrobujú náročnému testovaniu, Po ich zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu pri všetkých druhoch ohrevu podľa označenia. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa konštruujú pre lepšie používanie a ešte lepšiu úsporu energie pri varení. Pre ľahkú údržbu sa vonkajší povrch špeciálne upravuje.

Panvice a hrnce zn. Harecker.
Nie je to hocijaká panvica či kastról, je to Harecker originál
S panvicami a hrncami od zn. Harecker, ide tiež kvalita pripravovaných receptov, ktorá povzbudí chuť do jedla
a firma Harecker je tu už takmer 40 rokov.

V našom internetovom obchode nájdete veľký výber riadu, hrncov a panvíc, na pečenie a praktického kuchynského náčinia. S panvicou alebo pekáčom od Hareckeru je varenie naozaj zábavné! S originálnou panvicou Harecker X-Line získate kúsok kultúry varenia. Aktuálny dizajn, vyspelá technológia, vám prinášajú radosť z varenia. To všetko dohromady tvorí dobrú panvicu. Názov Harecker je už takmer 40 rokov zárukou najvyššej kvality a riad sa stal neoddeliteľnou súčasťou dobrej kuchyne.

Sme profesionáli v oblasti praženia a pečenia. V našom internetovom obchode nájdete oveľa viac ako len panvice a hrnce.

Panvice, hrnce a pekáče Harecker majú keramický tvrdý povrch Titan II s extrémne tvrdenou povrchovou štruktúrou a vynikajúcimi nepriľnavými vlastnosťami. Materiál zaisťuje najlepší možný rozvod tepla k okraju, hrubé termo dno optimálne ukladá teplo a plní tak aj funkciu šetrenia energie. Vďaka novým a inovatívnym metódam sú naše indukčné panvice a hrnce magnetizované a spĺňajú tak najvyššie nároky pre indukčné sporáky.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg
Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker pekáč titanový 28 x 28 x 10 cm dve úchytky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať