Zľava!

Harecker panvica nepriľnavý povrch 26 cm titánová Hp26/7i

Od 72,00  s DPH

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 7 cm
Priemer: 26 cm
Priemer základne panvice: 20 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Kategória: Katalógové číslo: Hp26/7i Značka:

Popis

Harecker panvica 26cm titánová

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty   titánových hrncov, panvíc, pekáčov sa podrobujú náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu.

Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Špeciálne upravený povrch zabezpečuje ľahkú údržbu. Harecker titánová panvica 26×7  sa hodí na prípravu zápražky alebo praženice alebo len na prihrievanie jedla pre jednu až dve osoby. Ideálne pre malé porcie. Či už chcete pripraviť klobásku, kúsok mäsa, malé palacinky, placky alebo malú porciu zeleniny, táto Harecker panvica 26cm titánová je na to ideálna. Rúčka odoláva teplote v rúre až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

 Titánovú panvicu 26×7 cm môžete si ju objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho.

Výška: 7 cm
Priemer: 26 cm
Priemer základne panvice: 20 cm

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker panvica nepriľnavý povrch 26 cm titánová Hp26/7i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať