Pyrex panvica Optima+ 28 x 7 cm OT28DF6

Od 35,88  s DPH

Panvica Optima + Ø28 – hlboká vyrobená lisovaním a sú potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford. Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
    

Kategória: Katalógové číslo: OT28DF6 Značka:

Popis

Dovoľujeme si vám predstaviť vysoko kvalitnú hlbokú panvicu značky Pyrex panvica 28x7cm

Pyrex® Optima+ panvica hlboká Ø28. Potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford.

Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na panvice Pyrex Optima+ panvica hlboká Ø28 sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje vyprážať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí. Pyrex panvica 28x7cm bezpečná bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch  a preto sa nešmýka a neprenáša teplo. Panvice aj hrnce  Optima + sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na varenie a pečenie zo žiaruvzdorného skla. Vývoj na trhu a neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex® stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.
   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 28 cm
Rozmer

Výška (cm)

S pokrievkou

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex panvica Optima+ 28 x 7 cm OT28DF6”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať