Zľava!

Harecker Hp1118 panvica titánová 18 cm

Od 43,20  s DPH

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 5 cm
Priemer: 18 cm
Priemer základne panvice: 12 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Kategória: Katalógové číslo: Hp1118 Značka:

Popis

Harecker panvica titánová 18cm x 5cm

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky podliehajú náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa vyrábajú aby pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je povrch špeciálne upravený.
Harecker panvica titánová 18cm x 5cm. Vhodná na prípravu zápražky alebo praženice alebo len na prihrievanie jedla pre jednu až dve osoby. Ideálne pre malé porcie. Či už chcete pripraviť 1 klobása, 1 malý kúsok mäsa, malé palacinky, placky alebo malú porciu zeleniny, táto panvica je na to ideálna. Rúčka odoláva v rúre až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

Výška: 5 cm
Priemer: 18 cm
Priemer základne panvice: 12 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model máme k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker Hp1118 panvica titánová 18 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať