Pyrex panvica na indukciu 28 cm Optima OT28BF6

Od 33,60  s DPH

Panvica Optima + Ø28 vyrobená lisovaním a sú potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford. Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
    

Kategória: Katalógové číslo: OT28BF6 Značka:

Popis

Dovoľujeme si vám predstaviť vysoko kvalitnú panvicu značky Pyrex® Optima + Ø28

Panvica Optima +  Ø28. Vyrobená lisovaním a potiahnutá povlakom Xylan Plus, PTFE firmy Whitford.

Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na panvice Optima + Ø28 sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje vyprážať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí. Panvica Optima + Ø28. Vyrobená bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Panvice aj hrnce sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na varenie a pečenie zo žiaruvzdorného skla, ale vývoj na trhu a neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex® stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.
   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 28 cm
Rozmer

Výška (cm)

,

S pokrievkou

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex panvica na indukciu 28 cm Optima OT28BF6”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať