Zľava!

Harecker hrniec titánový 2 l na indukčné sporáky 1420i

Od 85,08  s DPH

 

Či už regionálne pochúťky alebo stredomorské…

Panvice Harecker sú všestrannou a neodmysliteľnou súčasťou dnešnej pestrej a zdravej kuchyne. Dve bočné rukoväte zaisťujú rovnomerné rozloženie hmotnosti pre ľahšiu manipuláciu pri zdvíhaní. Vynikajúce na vyprážanie a dusenie a na mnoho iného. Najlepšie urobíte, ak si to vyskúšate.

vhodné pre cca 2 osoby

Výška: 7 cm,
priemer: 24 cm,
priemer dna panvice: 18,5 cm

Túto panvicu si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti  S pokrievkou  .

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

odolný v rúre do 240°C

 

Kategórie: , Katalógové číslo: 1420i Značka:

Popis

Harecker hrniec 2l titánový aj na indukčné sporáky

Odolné v rúre do 240°C. Potrpíte si na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn? Ste tu správne.  Pri vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy počas varenia. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Titánový hrniec na indukčné sporáky má silné akutermické dno. Dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu. Ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované, aby pri používaní dochádzalo k významnej úspore energie pri varení. Špeciálna úprava vonkajšieho povrchu zaručuje ľahkú údržbu.

. Titánový hrniec Harecker 20×7 cm to je kvalita. Vhodné pre indukčné sporáky.

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne pomocou indukčných panvíc a hrncov Harecker. Žiadna iná metóda nevyužíva energiu tak dôsledne ako indukčné varné dosky. Vaša výhoda, až 4-krát kratší čas varenia a 20% úspora energie s indukčnými panvicami Harecker.

Dná panvíc a hrncov sú magnetizované v zložitom procese pomocou nových, najmodernejších technológií. To znamená, že dobré vlastnosti na vyprážanie známych liatych panvíc Harecker sú aj na indukčných sporákoch.

Panvice Harecker sú všestrannou a neodmysliteľnou súčasťou dnešnej pestrej a zdravej kuchyne. Dve bočné rukoväte zaisťujú rovnomerné rozloženie hmotnosti a ľahšiu manipuláciu pri zdvíhaní. Vynikajúce na vyprážanie a varenie v pare, parené knedle a mnoho iného. Najlepšie bude, ak si to vyskúšate.

vhodné pre cca 1-2 osoby

Výška: 7 cm
Priemer: 20 cm
Priemer dna panvice: 14,5 cm

Túto panvicu si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti veka z bezpečnostného skla.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový 2 l na indukčné sporáky 1420i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať