Zľava!

Harecker hrniec nepriľnavý povrch 18 cm 2,0 l 1720

48,00  s DPH

7 na sklade

Kategória: Katalógové číslo: 1720 Značka:

Popis

Harecker hrniec 18cm,  titánový

Harecker. Takmer 40 rokov rodinným podnikom, neďaleko Mníchova. Radíe a predáva osobne a zámerne neprevádzkuje call centrum. Všetky hrnce a panvice sa odlievajú ručne. Made in Germany . Harecker hrniec titánový 18cm zn. Harecker je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pre malé rodiny pri príprave polievok alebo pri prevarení mlieka.  Pri vývoji a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, a po ich zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami.

Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče ,titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu sa vonkajší povrch špeciálne upravuje.

odolný v rúre do 240°C

vhodné pre indukčné sporáky.

Vyskúšajte sami…

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s indukčnými panvicami a hrncami Harecker. Žiadna iná metóda nevyužíva energiu tak dôsledne ako indukčné varné dosky. Vaša výhoda až 4x kratší čas varenia a 20% úspora energie s indukčnými panvicami Harecker.

Dno panvíc a hrncov sa magnetizuje podľa nových a najmodernejších technológií. Vďaka tomu majú známe liate panvice Harecker  dobré vlastnosti na vyprážanie  aj indukčným sporákom.

Naše hrnce a hrnce na mlieko sú akurát na mlieko, puding, krupicu a menšie jedlá. S týmto kastrólom zaručene nič nepripálite. Jednoduché čistenie.

Výška: 10 cm,
spodný priemer: 14,5 cm

cca 2 ltr.
Priemer: 18 cm

Ďalšie informácie

Objem

Rozmer

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec nepriľnavý povrch 18 cm 2,0 l 1720”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať