Zľava!

Harecker Hp24/7 panvica titánová 24 x 7 cm

Od 85,08  s DPH

Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru (rovná stena) ponúkajú ploché panvice Harecker až o  20% viac pražiacej plochy ako väčšina bežných plochých panvíc.
Rukoväť a veko sú odolné v rúre do 240 °.  Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 7 cm
Priemer: 24 cm
Priemer základne panvice: 19 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Kategória: Katalógové číslo: Hp24/7 Značka:

Popis

Harecker panvica 24×7cm titánová

Naše titánové hrnce, panvice,pekáče, woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy počas varenia. Všetky komponenty titánových hrncov, panvíc, pekáčov, wokov sa podrobujú náročnému testovaniu. Po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu.

Titánové hrnce, panvice, pekáče, woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu sa povrch špeciálne upravuje. Harecker panvica 24x7cm titánová sa hodí na prípravu zápražky alebo praženice alebo len na prihrievanie jedla pre jednu až dve osoby. Ideálne pre stredne veľké porcie. Či už chcete pripraviť  klobásku, mäso, palacinky, placky alebo strednú porciu zeleniny, táto panvica je na to ideálna. Rúčka odoláva v rúre až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

Výška: 7 cm
Priemer: 24 cm
Priemer základne panvice: 19cm

Harecker panvica 24x7cm titánová môžete si ju objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho.

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker Hp24/7 panvica titánová 24 x 7 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať