Zľava!

Harecker panvica titánová 20 x 5 cm na indukciu 1120i

Od 54,00  s DPH

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 5 cm
Priemer: 20 cm
Priemer základne panvice: 15 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je aj pre indukčné sporáky.

Kategória: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Harecker  titánová panvica 20x5cm na indukciu

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe sa kladie hlavný dôraz na zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu. Po ich zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Povrch špeciálne upravený pre ľahkú údržbu.
Harecker titánová panvica 20×5 cm na indukciu. Praktická pre prípravu zápražky alebo praženice alebo len na prihrievanie jedla pre jednu až dve osoby. Ideálne pre malé porcie. Či už chcete pripraviť klobásku, kúsok mäsa, malé palacinky, placky alebo malú porciu zeleniny, táto panvica je na to ideálna. Rúčka odoláva teplote až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

Výška: 5 cm
Priemer: 20 cm
Priemer základne panvice: 15 cm

Harecker titánová panvica 20×5 cm na indukciu, môžete si ju objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho.

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker panvica titánová 20 x 5 cm na indukciu 1120i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať