Pokrievka sklenená 28 x 28 cm Harecker

25,80  s DPH

Pokrievka vhodná aj do rúry (240 ° C) z tvrdeného špeciálneho skla s nerezovým lemom, je ľahká, odolná proti nárazom a má otvor v hornej časti veka jednoduchým otočením sa dá zavrieť. Veľmi dôležitá funkcia, ak chcete pripravovať jedlá dusením alebo vyprážaním. Spôsobom, ktorý je šetrný k vitamínom. Pokrievka umožňuje sledovať prípravu bez nadvihnutia a tým šetríte energiu aj čas prípravy pokrmov. Sú vyrobené z vysoko kvalitného na údržbu nenáročného boritokremičitého skla. Znášajú teplotu do 240 stupňov Celzia.

Prečo nakupovať v NajTitánovýriad.sk

  • PROFESIONÁLNA KVALITA ZA NAJLEPŠIU CENU
  • PRÁVO NA VÝBER, ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

10 na sklade

Kategória: Katalógové číslo: PXtrØ28x28 Značka:

Popis

Harecker sklenená pokrievka 28x28cm Xtrem. Použiteľnosť v rúre do 240 ° C

Na stránke nájdete našu ponuku sklenených pokrievok na hrnce a panvice. Tieto vrchnáky sú vhodné na použitie v rúre do 240 ° C a ľahko sa čistia v umývačke riadu.

Sklenená pokrievka z bezpečnostného skla pre štvorcovú panvicu.

Okraj sklenenej pokrievky vystužený hliníkovým vencom, chráni pred nárazmi a dokonca  proti pádom.

Nový je aj ventilačný systém. Teraz máte možnosť položiť veko na panvicu a napriek tomu nechať vlhký vzduch uniknúť. Ušetrí vám to elektrinu, pretože teplo už nemôže uniknúť, jedlo si však môžete stále vyprážať.

Ak chcete variť alebo dusiť.  Harecker sklenená pokrievka 28x28cm Xtrem , jednoducho pootočením otvorte alebo zatvorte ventil. Takže udržiavate vlhký vzduch vo vnútri.

Rovnako, naše rúčky na panvicu, veko vrátane tlačidla odolá  až do 240 °C. To vám dáva príležitosť vložiť panvicu s vekom aj do rúry.

Pokrievka umožňuje sledovať prípravu bez nadvihnutia a tým šetríte energiu aj čas prípravy pokrmov. Hygienický, zdravý materiál bez obsahu BPA.

Ponúkame tiež doplnky do kuchyne a iné pomôcky ktoré vám uľahčujú varenie alebo pečenie. Zo skla ponúkame aj misky sklenené, pekáče sklenené (jánske sklo) Zn. Pyrex®.

Prečo nakupovať v NajTitánovýriad.sk

  • PROFESIONÁLNA KVALITA ZA NAJLEPŠIU CENU
  • PRÁVO NA VÝBER, ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pokrievka sklenená 28 x 28 cm Harecker”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať