Zľava!

Harecker hrniec titánový 24 cm

Od 85,08  s DPH

odolný v rúre do 240°C

Vyskúšajte sami…

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, cestoviny, polievky, guláš, džem, ryžový nákyp atď., sa  ideálne pripravuje v  titánových kastróloch a hrncoch vhodné aj na zapekanie.

vhodné pre cca 2 až 3 osoby v závislosti od jedla.

Výška: 10 cm,
spodný priemer: 18 cm

cca 3,0 ltr.
Priemer: 24 cm

Tento kastról si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti  Pokrývka z bezpečnostného skla  .

Kategória: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Informácie o produktoch Harecker titánový hrniec a titánová panvica 24x10cm .

Zn. Harecker. Takmer 40 rokov rodinným podnikom, neďaleko Mníchova. Informácie a predáva osobne a zámerne neprevádzkuje call centrum. Všetky hrnce a panvice sa jednotlivo odlievajú ručne a sú v kvalite Made in Germany. Predovšetkým v kvalite Made by Harecker. Harecker  titánový hrniec 24x10cm  je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pre malé rodiny pri príprave polievok alebo pri prevarení mlieka.  Pri vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy počas varenia.

Všetky komponenty pre titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu. Po zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče ,titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Vonkajší povrch sa špeciálne upravuje, aby bola ľahká údržba a nemuseli sa titánové riady umývať v umývačke riadu. Panvice Harecker sú všestrannou a neodmysliteľnou súčasťou dnešnej pestrej a zdravej kuchyne. Či už pripravujete regionálne alebo stredomorské pochúťky. Dve bočné rukoväte zaisťujú rovnomerné rozloženie hmotnosti a ľahšiu manipuláciu

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s Harecker  panvicami a hrncami  24×10 cm.

vhodné pre cca 2 osoby

Výška: 10 cm
Priemer: 24 cm
Priemer dna panvice: 18,5 cm

Túto panvicu si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vykonajte výber pomocou možnosti „Pokrývka z tvrdeného skla“.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový 24 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať