Lyžička Harecker Silikónová

15,48  s DPH

Predstavujeme Vám predĺženú silikónovú lyžičku, ktorá je užitočným a praktickým doplnkom, uľahčujúcu prácu v kuchyni. Ideálna je na dokonalé vyprázdňovanie pohárov, hrnčekov, vysokých nádob s úzkym hrdlom (otvorom) a ešte oveľa viac.

rozmery:

dĺžka cca 32 cm
lyžica 4×6 cm

Kategória: Katalógové číslo: Silly Značka:

Popis

Silikónová lyžička.

Silikón je vynikajúcim materiálom pre kuchynské pomôcky. Jeho výhody zahŕňajú odolnosť voči teplu, netoxickosť a jednoduchú údržbu. Silikón máme radi aj pre jeho ľahkú údržbu a hygienické vlastnosti. Je to netoxický materiál. Silikónový riad a nádoby sa ľahko utierajú a umývajú a bez obáv sa dajú vložiť do umývačky riadu. Na rozdiel od dreva neabsorbuje pachy, takže na cibuľu nemusíte rezervovať napríklad dosku na krájanie alebo drevenú lyžicu.

Silikónové lyžičky sú vynikajúcim nástrojom pre každú kuchyňu. Vyrobené z netoxického materiálu, ktorý je bezpečný pre použitie s potravinami. Silikónové lyžičky sú tiež veľmi odolné voči teplu a môžu byť použité na panviciach s nepriľnavým povrchom. Výhodou silikónových lyžičiek je, že sa ľahko čistia a môžu sa umývať v umývačke riadu. Vnútorná kostra lyžice je vyrobená z kovu. Vďaka tomu je lyžica mimoriadne stabilná. Potiahnutá mäkkým silikónom bezpečným pre potraviny, čo sa perfektne hodí. Pomocou tejto lyžice môžete z pohárov a fľašiek vybrať všetko čo je v nich. Krásne do čista vyberiete omáčky zo sklenených misiek Pyrex ktoré máme tiež v ponuke.

Silikónová lyžička

Všetky výhody na prvý pohľad:

odolný materiál
– stabilné jadro z nehrdzavejúcej ocele so silikónovým povlakom
– odolné voči kyselinám a alkáliám
– odolné voči teplu do 300 ° C
– hygienický materiál
– bezpečné v umývačke riadu
– dlhá rukoväť cca 26 cm

rozmery:

dĺžka cca 32 cm
lyžica 4×6 cm

Ďalšie informácie

Výrobca

Farba

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lyžička Harecker Silikónová”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať