Pyrex® panvica Optima+ 24 x 7 cm OT24DF6

Od 31,20  s DPH

Panvica Optima + Ø24 – hlboká vyrobená lisovaním a je potiahnutá nepriľnavým povlakom. Vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
Panvice aj hrnce  Optima + sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.
    

Kategória: Katalógové číslo: OT24DF6 Značka:

Popis

Dovoľujeme si vám predstaviť vysoko kvalitnú hlbokú panvicu značky Pyrex® panvica 24×7 cm

Pyrex® Optima+ panvica hlboká Ø24 sa vyrába lisovaním.

Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na panvicu Pyrex® panvica 24×7 cm sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje vyprážať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí. Pyrex® panvica 24×7 cm sa vyrába bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Panvice aj hrnce  Optima + sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na varenie a pečenie zo žiaruvzdorného skla. Vývoj na trhu a neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov. Za následok bola skutočnosť, že Pyrex® sa stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.
   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 28 cm
Rozmer

Výška (cm)

S pokrievkou

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex® panvica Optima+ 24 x 7 cm OT24DF6”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať