Zľava!

Harecker hrniec titánový na indukciu 18 cm 1720i

48,00  s DPH

 Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Harecker Titánový hrniec 18x11cm 2L na indukciu je akurát na mlieko, puding, krupicu a menšie jedlá. S týmto kastrólom zaručene nič nepripálite. Jednoduché čistenie.

Výška: 11 cm,
spodný priemer: 14,5 cm
cca 2 ltr.
Priemer: 18 cm

6 na sklade

Kategória: Katalógové číslo: 1720i Značka:

Popis

Harecker hrniec titánový 18 cm 2L na indukciu

Harecker. Takmer 40 rokov rodinným podnikom, neďaleko Mníchova. Radíe a predáva osobne a zámerne neprevádzkuje call centrum. Všetky hrnce a panvice sú jednotlivo odlievané ručne. Made in Germany, ale predovšetkým v kvalite Made by Harecker. Harecker hrniec titánový 18 cm 2L zn. Harecker je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pre malé rodiny pri príprave polievok alebo pri prevarení mlieka.  Pri  jeho vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení.Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami.

Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

odolný v rúre do 240°C

vhodné pre indukčné sporáky.

Vyskúšajte sami…

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s indukčnými panvicami a hrncami Harecker. Žiadna iná metóda nevyužíva energiu tak dôsledne ako indukčné varné dosky. Vaša výhoda až 4x kratší čas varenia a 20% úspora energie s indukčnými panvicami Harecker.

Dno panvíc a hrncov  magnetizované podľa nových a najmodernejších technológií. Vďaka tomu majú známe liate panvice Harecker  dobré vlastnosti na vyprážanie  aj indukčným sporákom.

Naše hrnce na mlieko sú akurát na mlieko, puding, krupicu a menšie jedlá. S týmto kastrólom zaručene nič nepripálite. Jednoduché čistenie.

Výška: 11 cm,
spodný priemer: 14,5 cm

cca 2 ltr.
Priemer: 18 cm

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový na indukciu 18 cm 1720i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať