Zľava!

Harecker hrniec titánový na indukciu 24 cm 1024i

Od 85,08  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: 1024i Značka:

Popis

Vyskúšajte sami…

Vhodné pre indukčné sporáky.

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s indukčnými panvicami a hrncami Harecker.

Harecker hrniec 24x10cm aj na indukciu je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy počas varenia. Všetky komponenty pre sa podrobujú náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, aby pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

Prívarky, zelenina, plnená paprika, rolády, cestoviny, polievky, guláše, džem, ryžový nákyp atď.. To všetko sa v našich nádobách na varenie a pečenie dokonale vydarí.

vhodné pre cca 2 až 3 osoby v závislosti od jedla.

Harecker hrniec 24x10cm aj na indukciu

Výška: 10 cm
Priemer dna hrnca: 18 cm

cca 3,0 litra
Priemer: 24 cm

Tento kastról si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vykonajte výber pomocou možnosti „Pokrývka z tvrdeného skla“.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový na indukciu 24 cm 1024i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať