Harecker hrniec titánový Ø 28 cm Hh28/7

Od 95,40  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: Hh28/7 Značka:

Popis

Vyskúšajte sami, Harecker hrniec titánový Ø28cm

Pekáče Harecker sú všestrannou a neodmysliteľnou súčasťou dnešnej pestrej a zdravej kuchyne. Dve bočné rukoväte zaisťujú rovnomerné rozloženie hmotnosti a ľahšiu manipuláciu pri zdvíhaní. Vynikajúce na vyprážanie a varenie v pare, parené knedle a mnoho iného. Najlepšie urobíte, ak si to vyskúšate. Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, ryžové jedlá, polievky, guláš, džem, ryžový nákyp atď., to všetko sa v našich nádobách na varenie a zapekanie výborne hodí.

  •  Najlepšia kvalita 100% vyrobené v Nemecku
  •  Nedeformovateľná tepelná základňa s hrúbkou 9 mm
  •  vhodné do rúry do 240°
  •  Tvrdý brúsený tmel Titan II
  •  vhodné na keramiku, plyn a elektriku
  •  individuálne odlievané ručne

Harecker hrniec titánový Ø28cm vhodný pre viac osôb závislosti od jedla.

Výška: 7 cm
Vrchný priemer: 28 cm
Priemer dna hrnca: 22 cm

Rukoväte, ktoré sa počas varenia nezohrievajú. Najlepšie vlastnosti pri varení a pečení. Patentovaný nepriľnavý povrch. To je špičkový riad.

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky pre vás. Potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn? Počas vývoja a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu, po ich zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa celkove vyrábajú tak, aby pri používaní dochádzalo k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

Tento hrniec si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vykonajte výber pomocou možnosti „Pokrývka z tvrdeného skla“.

Ďalšie informácie

Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový Ø 28 cm Hh28/7”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať