Sale!

Harecker pot titanium for induction 2 L 1720i

48,00  s DPH

Cooking in these dishes is oil-free or with a minimum amount of oil, easy maintenance, even distribution of heat around the perimeter guarantees fast food preparation of excellent taste and quality.

Harecker Titanium pot 18x11cm 2L for induction is just for milk, pudding, semolina and smaller dishes. You are guaranteed not to burn anything with this casserole. Easy to clean.

Height: 11 cm,
bottom diameter: 14.5 cm
approx. 2 ltr.
Diameter: 18 cm

6 in stock

Category: SKU: 1720i Tag:

Description

Harecker  pot titanium 2L for induction

Harecker. Takmer 40 rokov rodinným podnikom, neďaleko Mníchova. Radíe a predáva osobne a zámerne neprevádzkuje call centrum. Všetky hrnce a panvice sú jednotlivo odlievané ručne. Made in Germany, ale predovšetkým v kvalite Made by Harecker. Harecker Titánový hrniec 18x9cm 2L zn. Harecker je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pre malé rodiny pri príprave polievok alebo pri prevarení mlieka.  Pri  jeho vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení.Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami.

Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče ,titánové woky sú celkove konštruované , aby pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

odolný v rúre do 240°C

vhodné pre indukčné sporáky.

Vyskúšajte sami…

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s indukčnými panvicami a hrncami Harecker. Žiadna iná metóda nevyužíva energiu tak dôsledne ako indukčné varné dosky. Vaša výhoda až 4x kratší čas varenia a 20% úspora energie s indukčnými panvicami Harecker.

Dno panvíc, hrncov zhotovené z magnetickej ocele podľa nových a najmodernejších technológií. Vďaka tomu majú známe liate panvice Harecker  dobré vlastnosti na vyprážanie  aj indukčným sporákom.

Naše hrnce a hrnce na mlieko sú akurát na mlieko, puding, krupicu a menšie jedlá. S týmto kastrólom zaručene nič nepripálite. Jednoduché čistenie.

Výška: 11 cm,
spodný priemer: 14,5 cm

cca 2 ltr.
Priemer: 18 cm

Additional information

Producer

Size (cm)

Height (cm)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Harecker pot titanium for induction 2 L 1720i”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment