Zľava!

Harecker panvica titánová na indukciu 28 x 28 cm 1528i_1

Od 96,00  s DPH

Varenie v týchto titanovych riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategórie: , Katalógové číslo: - Značka:

Popis

 Harecker titánová panvica 28x28x7 cm aj na indukciu

Titanové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu. Vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe je kladený dôraz na zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu. Po ich zostavení vznikne výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, a tak pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Harecker titánová panvica 28x28x7 cm pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

Naše štvorcové panvice sú obrovské – najpredávanejšie panvice. Veľkou výhodou je že, pražiaca plocha je plne využiteľná. Na panvicu sa pohodlne zmestilo niekoľko kuracích stehien, šašlik alebo rezeň.

Tvar vysokej štvorcovej panvice ponúka veľa priestoru, je praktický a ideálny na všetko, čo je vyprážané ako mäso a ryby, ale aj na jedlá s omáčkami.

Tip na úspory:  Štvorcové panvice využite aj ako pekáče – rúčka je tepelne odolná v rúre do 240 ° C

 

.

vhodné pre cca 3 až 5 osôb

Štvorcová panvica 28 x 28 cm

Priemer dna misy: 22cm

Výška: 7 cm

  • Ručne odlievané, preto vynikajú vyššou mechanickou aj tepelnou odolnosťou
  • Vyznačuje sa remeselným spracovaním a inovačnými technológiami

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,7 kg
Výrobca

S pokrievkou

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker panvica titánová na indukciu 28 x 28 cm 1528i_1”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať