Zľava!

Harecker hrniec titánový 24 cm na indukčné variče 1424i

Od 96,00  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: 1424i Značka:

Popis

Harecker titánový hrniec 24x7cm na indukčné variče.

Zn. Harecker. Takmer 40 rokov rodinným podnikom, neďaleko Mníchova. Radí a predáva osobne a zámerne neprevádzkuje call centrum. Všetky hrnce, panvice sa jednotlivo odlievajú ručne a v kvalite Made in Germany, ale predovšetkým v kvalite Made by Harecker. Harecker  titánový hrniec 24x7cm na indukčné variče je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pre malé rodiny pri príprave polievok alebo pri prevarení mlieka.  Pri  jeho vývoji, výrobe sa kladie hlavne dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení.

Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče ,titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu sa vonkajší povrch špeciálne upravený.

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový 24 cm na indukčné variče 1424i”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať