Zľava!

Harecker hrniec titánový 32 cm Hh32/10

Od 87,48  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategória: Katalógové číslo: Hh32/10 Značka:

Popis

 Chuť na niečo nové?

Ručne odlievaný Harecker hrniec titánový 32cm so „zárukou úspechu“

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, džem a mnohé ďalšie s ľahkosťou pripravíte v našich kastróloch a hrncoch. Nič sa zaručene nepripáli.

Bočné rúčky, ktoré sa na varnej doske nezohrievajú, hrnce majú aj najlepšie vlastnosti pri pečení a varení a patentovaný nepriľnavý povrch robia z našich hrncov a kastrólov špičkový riad.

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri vývoji a výrobe sa kladie hlavne dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu. Po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Harecker hrniec titánový 32cm má silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu.

Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Titanový hrniec Harecker 32×10 cm má úpravu pre ľahkú údržbu. Vonkajší povrch sa pre ľahšiu údržbu špeciálne upravuje.

Vyskúšajte sami…

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, ryžové jedlá, polievky, guláš, džem, ryžový nákyp atď., to všetko sa v našich riadoch na varenie a pečenie dokonale vydarí.

vhodné pre cca 4 až 6 osôb

Výška: 10 cm
Priemer dna hrnca: 26 cm

cca 6,0 litra
Priemer: 32 cm

Tento kastról si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec titánový 32 cm Hh32/10”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať