Zľava!

Harecker Hp24/24/7 panvica titánová 24 x 24 x 7 cm

Od 60,00  s DPH

Varenie a pečenie v týchto titanovych riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality. Rúčka je tepelne odolná v rúre do 240 ° C

Kategória: Katalógové číslo: Hp24/24/7 Značka:

Popis

Harecker titánová panvica 24x24x7 cm

Naše titanové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, aby pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Harecker titánová panvica 24x24x7 cm pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

Naše štvorcové panvice sú obrovské – najpredávanejšie panvice. Veľkou výhodou je, že pražiaca plocha je plne využiteľná. Na panvicu sa pohodlne zmestilo niekoľko kuracích stehien, šašlik alebo rezeň.

Tvar vysokej štvorcovej panvice ponúka veľa priestoru. Praktický a ideálne sa hodí na všetko, čo je vyprážané ako mäso a ryby, ale aj na jedlá s omáčkami.

Tip na úspory:  Štvorcové panvice je možné využiť aj ako pekáče- rúčka je tepelne odolná v rúre do 240 ° C

 

.

vhodné pre cca 2 až 3 osôb

Štvorcová panvica 24 x 24 cm

Priemer dna misy: 18,5cm

Výška: 7 cm

  • Ručne odlievané, preto vynikajú vyššou mechanickou aj tepelnou odolnosťou
  • Vyznačuje sa remeselným spracovaním a inovačnými technológiami

Ďalšie informácie

Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker Hp24/24/7 panvica titánová 24 x 24 x 7 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať