Panvica Optima+ nepriľnavý povrch Ø 24 cm OPT 24

From 36,12  s DPH

Panvica Optima + Ø24 vyrobená lisovaním a sú potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford. Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
    

Category: SKU: OPT 24 Tag:

Description

Dovoľujeme si vám predstaviť vysoko kvalitnú panvicu značky Pyrex® Optima + Ø24

Panvica Optima + Ø24 je vyrobená lisovaním a potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford.

Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na panvice Optima + Ø24 sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje vyprážať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí. Panvica Optima + Ø24 je vyrobená bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Panvice aj hrnce sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na varenie a pečenie zo žiaruvzdorného skla, ale vývoj na trhu a neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex® stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.
   

Additional information

Weight 0,5 kg
Dimensions 24 cm
Dimension

Height (cm)

,

With cover

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panvica Optima+ nepriľnavý povrch Ø 24 cm OPT 24”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment