Pyrex wok Optima plus 28 cm na indukciu

Od 38,40  s DPH

Wok Optima + indukcia priemer 28 je vyrobený bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Wok je vhodný pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Kategória: Katalógové číslo: OT28BW6/7246 Značka:

Popis

Pyrex wok Optima plus 28 cm na indukciu.

Vysoko kvalitný Wok značky Pyrex® Optima +

Wok Optima + je vyrobený lisovaním a potiahnutý povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford.

Povlak Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na woky, hrnce, panvice Optima + sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje pripravovať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí. Wok 28 cm na indukciu je vyrobený bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Wok je vhodný pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na varenie a pečenie zo žiaruvzdorného skla, ale vývoj na trhu a neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex® stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.
   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1,2 kg
Rozmery 28 cm
S pokrievkou

,

Výrobca

Objem

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex wok Optima plus 28 cm na indukciu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať