Pokrievka sklenená 24 cm Harecker

21,00  s DPH

Použiteľnosť:
– hrniec „malý“a “stredný “
-panvica nízka, vysoká.

Pokrievka umožňuje sledovať prípravu bez nadvihnutia a tým šetríte energiu aj čas prípravy pokrmov. Sú vyrobené z vysoko kvalitného na údržbu nenáročného boritokremičitého skla. Znášajú teplotu do 240 stupňov Celzia.

5 na sklade

Kategória: Katalógové číslo: PXtrØ24 Značka:

Popis

Harecker sklenená pokrievka 24cm na panvice aj hrnce.

 Použiteľnosť v rúre do 240 ° C

Na stránke nájdete našu ponuku sklenených pokrievok na hrnce a panvice. Tieto pokrievky sú vyrobené s kvalitného skla a vhodné na použitie v rúre do 240 ° C a ľahko sa čistia v umývačke riadu.

Sklenená pokrievka z bezpečnostného skla pre štvorcové hrnce. Štvorcové hrnce (pekáče) majú výhodu väčšieho obsahu a dajú sa použiť v rúre na pečenie.

Okraj sklenenej pokrievky vystužený hliníkovým vencom. chráni pred nárazmi a dokonca proti pádom. Kvalitné spracovanie. V ruke sa nešmýka a nepáli.

Nový ventilačný systém. Teraz máte možnosť položiť veko na panvicu a napriek tomu nechať vlhký vzduch uniknúť. Ušetrí vám to elektrinu, pretože teplo už nemôže uniknúť, jedlo si však môžete stále vyprážať.

Ak chcete variť alebo dusiť Harecker sklenená pokrievka 24cm Xtrem, jednoducho pootočením otvorte alebo zatvorte ventil. Takže udržiavate vlhký vzduch vo vnútri.

Rovnako ako naše rúčky na panvicu, aj veko vrátane tlačidla je žiaruvzdorné až do 240 °C. To vám dáva príležitosť vložiť panvicu s vekom aj do rúry.

Pokrievka umožňuje sledovať prípravu bez nadvihnutia a tým šetríte energiu aj čas prípravy pokrmov. Hygienický, zdravý materiál bez obsahu BPA.

Ponúkame tiež doplnky do kuchyne a iné pomôcky ktoré vám uľahčujú varenie alebo pečenie. Zo skla ponúkame aj misky sklenené, pekáče sklenené (jánske sklo) Zn. Pyrex®.

Prečo nakupovať v NajTitánovýriad.sk

  • PROFESIONÁLNA KVALITA ZA NAJLEPŠIU CENU
  • MNOŽSTVO ROZMEROV, ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ
  • ĽAHKÁ ÚDRŽBA
  • RECIKLOVATEĽNÉ
  • 100% KOMPATIBILITA S VÝROBKAMI zn. HARECKER ROVNAKEJ VEĽKOSTI,

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pokrievka sklenená 24 cm Harecker”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať