Pyrex panvica Optima+ 20 cm na indukciu OT20BF6-1

Od 21,72  s DPH

Panvica Optima + Ø20 vyrobená lisovaním a sú potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford. Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
    

Kategória: Katalógové číslo: OT20BF6-1 Značka:

Popis

Pyrex panvica Optima Ø20 na indukciu.

Dovoľujeme si vám predstaviť vysoko kvalitnú panvicu značky

Pyrex panvica Optima Ø20 sa vyrábajú lisovaním a potiahnutá povlakom Xylan Plus PTFE firmy Whitford.

Xylan Plus vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na Pyrex panvice Optima Ø20 sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje vyprážať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí.Pyrex panvica Optima  Ø20 na indukciu sa vyrába bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Panvice aj hrnce sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie. Vďaka kvalitnému nepriľnavému povrchu je aj veľmi jednoduché čistenie panvice.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým hlavne výrobou riadu na varenie a pečenie zo žiaruvzdorného skla. Vývoj na trhu a neoblomná práca na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex® stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.

Pri výbere panvíc na vyprážanie je dôležité niektoré kľúčové faktory, sú materiál panvice, veľkosť, tvar a vhodnosť pre typ varnej platne. Tu sú niektoré odporúčania pre výber panvice na vyprážanie
   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,4 kg
Rozmery 20 × 5 cm
Rozmer

Výška (cm)

,

S pokrievkou

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex panvica Optima+ 20 cm na indukciu OT20BF6-1”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať