Zľava!

Pyrex miska sklenená 3 L Cook & Store oválna 346P002/7245

11,88  s DPH

Po nedeľnom obede treba všetko uložiť do chladničky, prípadne mrazničky a na to sú vhodné sklenené misky Pyrex® z rady Cook&Store. Misky môžete ukladať na seba.  Sklenená miska Cook&Store oválna  má rozmer 35x24x6cm a objem 3 l čo je cca. pre 4-5 osôb. Ponúkame aj misky obdĺžnikové rôznych rozmerov.
     

5 na sklade

Kategórie: , Katalógové číslo: 346P002/7245 Značka:

Popis

Sklenená miska Pyrex® Cook&Store oválna 35x24x6cm

Sklenená miska Pyrex® Cook&Store oválna má rozmery 35x24cm, výšku 6cm a objem 3 l. Vďaka borosilikátovému sklu sú misky vhodné na varenie a vďaka vrchnákom sú vhodné aj na skladovanie.

Varenie a zmrazenie – ušetrite miesto! Sklenená miska Cook&Store je perfektná  na varenie a skladovanie v bežných podmienkach, s vhodnými rozmermi pre 4-5 osôb. Či už chcete uskladniť jedlo pred alebo po varení, sklenené misky Pyrex® z rady Cook&Store sú na to vhodné. Misky môžete ukladať na seba.

Výhody produktu:

  • V miskách sklenených s vrchnákom Cook & Store (varte a skladujte) je dovolené varenie ale bez vrchnáku a uchovávanie potravín
  • Miska sklenená s vrchnákom – Cook & Store má šikovný kryt bez obsahu BPA  na uskladnenie potravín
  • Stohovateľné a zasunovateľné, aby ste ušetrili miesto vo svojich skriniach a chladničke

Výhody borosilikátového skla Pyrex®:

  • Odoláva extrémnym teplotám od – 40 °C do + 300 °C
  • Odolné voči tepelným šokom až do 220 ° C (EN 1183): dá sa prejsť z mrazničky pri teplote – 20 °C do rúry pri 200 °C( do rúry bez vrchnáku)
  • Zdravý a hygienický materiál bez BPA, ktorý nezachováva škvrny ani pachy
  • Odolné proti poškriabaniu

Práve výroba tohto borosilikátového skla dala značke Pyrex® renomé v oblasti francúzskej výroby od roku 1922.
V októbri 2017 bola značka pre všetky svoje rady lisovaných borosilikátových skiel označená značkou Origine France Garantie.

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy očakávala očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni a sprevádzajú milióny domácností, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom). Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami …

     

Ďalšie informácie

Hmotnosť 03 kg
Rozmery 20 × 7 cm
Objem

Výrobca

Rozmer

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex miska sklenená 3 L Cook & Store oválna 346P002/7245”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať