Pyrex miska sklenená 26 cm Cook&Store 208P

16,02  s DPH

Po nedeľnom obede treba všetko uložiť do chladničky, prípadne mrazničky a na to sú vhodné sklenené misky Pyrex® z rady Cook&Freeze. Sklenená miska Cook&Store okrúhla má s rozmery Ø26cm a výšku 8cm a objem 2,3 l. Ponúkame aj misky obdĺžnikové rôznych rozmerov.
     

5 na sklade

Kategórie: , Katalógové číslo: 208P Značka:

Popis

Sklenená miska Cook&Store okrúhla Ø26cm

Sklenená miska Cook&Store okrúhla Ø26cm. Miska má s rozmery Ø26cm a výšku 8cm a objem 2,3 l. Vďaka borosilikátovému sklu sú misky vhodné na varenie a vďaka špeciálnym vrchnákom sú vhodné aj na skladovanie v chladničke.

Varenie a zmrazenie – ušetrite miesto! Sklenená miska Cook&Store Ø26cm – je perfektná  na varenie a skladovanie v mrazničke s vhodnými rozmermi a minimálnymi požiadavkami na priestor. Či už chcete uskladniť jedlo pred alebo po varení v chladničke alebo v mrazničke, sklenené misky Pyrex® z rady Cook&Store sú na to vhodné. Misky môžete ukladať na seba a vďaka okrúhlemu  tvaru sklenených misiek maximálne využijete miešaní.

Výhody produktu:

  • V miskách sklenených s vrchnákom Cook & Store (varte a skladujte) je dovolené varenie, uchovávanie v chladničke alebo v mrazničke
  • Miska sklenená s vrchnákom – Cook & Store má šikovný kryt bez obsahu BPA  na uskladnenie v chladničke a mrazničke
  • Hranatá pre ľahšie uloženie, aby ste ušetrili miesto v skrinkách alebo chladničke
  • Upravené rukoväte, ktoré umožňujú dobré uchopenie keď ho vyberiete z rúry na pečenie  alebo z chladničky (pozor nedávajte do rúry s vrchnákom )
  • Stohovateľné a zasunovateľné, aby ste ušetrili miesto vo svojich skriniach a chladničke

Výhody borosilikátového skla Pyrex®:

  • Odoláva extrémnym teplotám od – 40 °C do + 300 °C
  • Odolné voči tepelným šokom až do 220 ° C (EN 1183): dá sa prejsť z mrazničky pri teplote – 20 °C do rúry pri 200 °C( do rúry bez vrchnáku)
  • Zdravý a hygienický materiál bez BPA, ktorý nezachováva škvrny ani pachy
  • Odolné proti poškriabaniu

Práve výroba tohto borosilikátového skla dala značke Pyrex® renomé v oblasti francúzskej výroby od roku 1922.
V októbri 2017 bola značka pre všetky svoje rady lisovaných borosilikátových skiel označená značkou Origine France Garantie.

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy očakávala očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni a sprevádzajú milióny domácností, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom). Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami …

     

Ďalšie informácie

Hmotnosť 03 kg
Rozmery 20 × 7 cm
Veľkosť (cm)

Objem

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex miska sklenená 26 cm Cook&Store 208P”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať