Pyrex miska sklenená 20 x 17 x 6 cm Cook & Heat

Od 14,88  s DPH

Miska sklenená s uzáverom s ventilmi- rôzne rozmery je vybavená patentovaným vekom s ventilmi špeciálne vyvinutými na odvádzanie pary.
 

Kategórie: , Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Pyrex® miska sklenená Cook&Heat

Miska je vybavená patentovaným vekom s ventilmi špeciálne vyvinutými pre odvod pary. Vďaka ktorým môže miska zostať pri zohrievaní uzatvorená a súčasne para a tlak unikajú z misky von. Samozrejme, že ventily na uzávere musíte pred zohrievaním otvoriť, aby tlak a pary mohli z misky voľne unikať. Naviac vám zostane čistá mikrovlnná rúra. Miska sklenená s vrchnákom s ventilmi  je vyrobená z takého materiálu, aby sa nepoškodila teplom v prípade, že potraviny zohrievate rovno po vybratí z chladničky alebo rozmrazujete priamo z mrazničky. Miska sklenená Pyrex® s vrchnákom a ventilmi spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka.

Použitie pri tepelnom rozpätí -40°C až +200°C. Misky z borosilikátového skla vám umožňujú pripraviť si chutné jedlá. Používať ich v rúre a následne ich ochladiť a potom podľa potreby a želania znovu zohriať v mikrovlnnej rúre.

Výhody borosilikátového skla Pyrex®:

  • Odoláva extrémnym teplotám od -40 °C do +200 °C
  • Odolná voči tepelným šokom až do 220 °C, dá sa prejsť z mrazničky pri teplote -20 °C do vyhriatej rúry pri 200 °C
  • Zdravý, hygienický materiál bez BPA, ktorý nezanecháva škvrny ani pachy
  • Odolná proti poškriabaniu

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy predvídala očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni a sprevádzajú milióny ľudí v domácnostiach, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom). Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami.

   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 04 kg
Rozmery 23 × 15 × 6 cm
Rozmer

, , ,

Výrobca

Veľkosť (cm)

, , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex miska sklenená 20 x 17 x 6 cm Cook & Heat”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať