Zľava!

Titanový pekáč Harecker 40x24x13 cm plus pokrievka

Od 179,00  Od 159,00 

Varenie v týchto titanovych riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Vymazať
Kategórie: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Naše titánové hrnce, titánové panvice,  pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn.

Pri vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre Titanový pekáč Harecker 40x24x13 cm plus pokrievka sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami.

Titanový pekáč Harecker 40x24x13 cm plus pokrievka má silné akutermické dno. Dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený. Ponúkame aj výrobky z varného skla zn. Pyrex (misky na varenie, skladovanie v chladničke alebo v mrazničke, pekáče,
V našom online obchode nájdete veľký výber riadu, hrncov a panvíc, silikónových a praktických kuchynských potrieb. Varenie je skutočne zábava na panvici alebo hrnci od Hareckera! S originálnou panvicou Harecker X-Line získate kúsok kultúry varenia. Aktuálny dizajn, sofistikovaná technológia, radosť zo života a zábava. To všetko spolu robí dobrú panvicu. Názov Harecker je zárukou najvyššej kvality už takmer 40 rokov a riad sa stal nepostrádateľnou súčasťou dobrej kuchyne.

Ďalšie informácie

Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Titanový pekáč Harecker 40x24x13 cm plus pokrievka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať