Harecker hrniec 20x13cm titánový

Od 90,60  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategórie: Katalógové číslo: - Značka:

Popis

Harecker titánový hrniec 20x13cm je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn.

Pri  jeho vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

odolný v rúre do 240°C

Vyskúšajte sami Harecker titánový hrniec 20x13cm

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, cestoviny, polievky, guláš, džem, ryžový nákyp atď. sú ideálne do našich kastrólov a hrncov na zapekanie.

vhodné pre cca 1 až 2 osoby v závislosti od jedla.

Výška: 13 cm,
spodný priemer: 16,5 cm

cca 3,0 ltr.
Priemer: 20 cm

Tento kastról si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti  Pokrývka z bezpečnostného skla  .

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec 20x13cm titánový”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať