Sklenená miska – odmerka Classic

16,45 

Varenie si vyžaduje presné dávkovanie ingrediencií, aby sme dosiahli očakávaný výsledok. Nie je nič horšie ako keď ste nespokojná s výsledkom pripravovaného receptu. Preto vám odporúčame Sklenenú misku – odmerka Classic   s naklonenou rovinou pre lepšie miešanie.

     

Nie je na sklade

Kategórie: Katalógové číslo: 185B Značka:

Popis

Sklenená miska – odmerka Classic

Úspech receptu spočíva predovšetkým v jeho príprave. Sklenená miska – odmerka Classic  bola navrhnutá tak, aby zjednodušila všetky tie malé úkony pri varení, miešanie miesenie, šľahanie a zároveň odmeranie.
Je vhodná pre všetky fázy, od miešania až po uskladnenie a pre všetky prípravy. Či už pripravujete polievky alebo omáčky, je ideálna pre všetkých nadšencov v kuchyni. A nerozhoduje, či používate pri príprave ľavú alebo pravú ruku.

Sklenená miska – odmerka Classic – výhody:
– 35 ° naklonená rovina na uľahčenie miešania, miesenia aj šľahania,
– široký jazýček pre ľahké vylievanie,
– 340 ° lem pre dobré uchopenie, či už ste pravák alebo ľavák,
– červená stupnica pre lepšiu čitateľnosť.

Výhody borosilikátového skla Pyrex®:
– odoláva extrémnym teplotám od -40 °C do +300 °C,
– odolné voči tepelným šokom až do 220 °C (EN 1183) – dá sa preniesť z mrazničky pri teplote -20 °C do rúry pri +200 °C,
– zdravý a hygienický materiál bez BPA, ktorý nezachováva škvrny ani pachy,
– odolný proti poškriabaniu.

Práve výroba tohto borosilikátového skla dala značke Pyrex® renomé v oblasti francúzskej výroby od roku 1922.
V októbri 2017 bola značka pre všetky svoje rady lisovaných borosilikátových skiel označená značkou Origine France Garantie.

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy pružne reagovala na očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie jedál pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni a sprevádzajú milióny domácností, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom)! Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami.

    

Ďalšie informácie

Hmotnosť 02 kg
Objem

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sklenená miska – odmerka Classic”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať