Set sklenené odmerky 0,25l; 0,5L a 1L

31,45 

Set odmeriek 0,25; 0,5L; 1L k presnému dávkovaniu ingrediencií pri varení aj pečení po celí rok. Sklo je odolné proti opotrebovaniu, nezanáša sa predchádzajúcimi potravinami a ani nenaberá pachy a chute.
     

Nie je na sklade

Kategórie: Katalógové číslo: 912S992 Značka:

Popis

Set sklenené odmerky 0,25l; 0,5L; 1L pomoc v kuchyni

Set odmeriek, ktoré sú perfektným pomocníkom pri varení, aby vám pomohli splniť všetky vaše kulinárske výzvy. Pri varení potrebujete viac odmeriek aby ste zakaždým nemuseli oplachovať alebo umývať odmerku. Set sklenené odmerky 0,25l; 0,5L; 1L pomoc v kuchyni sa vždy hodí či už v kuchyni alebo na záhrade. Oceníte keď treba niečo presne nadávkovať.

Borosilikátové sklo je pre kuchyňu stvorené. Set sklenené odmerky 0,25l; 0,5L; 1L tvoria set ktorí sa hodí pri pečení aj pri varení v kuchyni alebo aj na záhrade. Produkty zn. Pyrex®, naplnia všetky vaše očakávania, od prípravy až po skladovanie a prepravu, od veľkých po malé misky, pre slané aj sladké jedlá! Pyrexové sklo je jedinečné. Na všetky výrobky zo skla Pyrex® z kvalitného borosilikátového skla vzťahuje desaťročná záruka.
Výhody :
– minimálna teplota: -40 ° C
– maximálna teplota: 300 ° C
– kompatibilné s rúrou: ANO
– kompatibilné s mikrovlnou rúrou: ANO
– kompatibilné s mrazničkou: ANO
– kompatibilné s chladničkou: ANO

Práve výroba tohto borosilikátového skla dala značke Pyrex® renomé v oblasti francúzskej výroby od roku 1922.
V októbri 2017 bola značka pre všetky svoje rady lisovaných borosilikátových skiel označená značkou Origine France Garantie.

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy očakávala očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni a sprevádzajú milióny domácností, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom)! Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami

     

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5 kg
Objem

, ,

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Set sklenené odmerky 0,25l; 0,5L a 1L”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať