Pyrex sklenené misky Cook&Freeze – SET 4ks

51,90 

Po nedeľnom obede treba všetko uložiť do chladničky, prípadne mrazničky a na to sú vhodné sklenené misky Pyrex® z rady Cook&Freeze. Set obsahuje 4 misky s vrchnákmi s rozmermi 19x14x4cm, 22x17x6cm, 25x19x8cm a 27x22x9cm (0.8l,1.5 l, 2.6 l a 4l). Obdĺžnikový tvar misky umožňuje využiť maximálne priestor v chladničke alebo v mrazničke.
     

Nie je na sklade

Kategórie: , Katalógové číslo: 913S196/WB41 Značka:

Popis

SET 4 sklenené misky Pyrex® Cook&Freeze

SET 4 sklenené misky Pyrex® Cook&Freeze obdĺžnikové obsahuje misky s vrchnákmi. Misky sú s rozmermi 19x14x4cm, 22x17x6cm, 25x19x8cm a 27x22x9cm (0.8l,1.5 l, 2.6 l a 4l). Vďaka borosilikátovému sklu sú misky vhodné na varenie a vďaka špeciálnym vrchnákom sú vhodné aj na zamrazovanie v mrazničke. Misky oceníte keď budete odkladať obed pripravený v panviciach alebo hrncoch EXPERT touch   do chladničky alebo mraziaku

Varenie a zmrazenie – ušetrite miesto! Set 4ks sklenené misky Cook&Freeze obdĺžnikové – je perfektný set na varenie a skladovanie v mrazničke s vhodnými rozmermi a minimálnymi požiadavkami na priestor. Či už chcete uskladniť jedlo pred alebo po varení v chladničke alebo v mrazničke, sklenené misky Pyrex® z rady Cook&Freeze sú na to vhodné. Misky môžete ukladať na seba a vďaka obdĺžnikovému tvaru sklenených misiek maximálne využijete v chladničke alebo v mrazničke.

Výhody produktu:

  • Šikovný kryt bez obsahu BPA (zákon 2012-1442) na uskladnenie v chladničke a mrazničke
  • Stohovateľný a zasunovateľný, aby ste ušetrili miesto vo svojich skriniach a chladničke

Výhody borosilikátového skla Pyrex®:

  • Odoláva extrémnym teplotám od – 40 °C do + 300 °C
  • Odolné voči tepelným šokom až do 220 ° C (EN 1183): dá sa prejsť z mrazničky pri teplote – 20 °C do rúry pri 200 °C
  • Zdravý a hygienický materiál bez BPA, ktorý nezachováva škvrny ani pachy
  • Odolné proti poškriabaniu

Práve výroba tohto borosilikátového skla dala značke Pyrex® renomé v oblasti francúzskej výroby od roku 1922.
V októbri 2017 bola značka pre všetky svoje rady lisovaných borosilikátových skiel označená značkou Origine France Garantie.

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy očakávala očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni a sprevádzajú milióny domácností, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom). Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami …

     

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1,2 kg
Rozmery 27 × 22 × 7 cm
Veľkosť (cm)

Objem

, ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex sklenené misky Cook&Freeze – SET 4ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať