Pyrex® panvica 24x5cm Optima aj na indukciu

Od 26,52  s DPH

Panvica Optima + Ø24 vyrobená lisovaním a sú potiahnutá nepriľnavým povlakom. Vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu.
    

Kategórie: Katalógové číslo: OT24BF6-1 Značka:

Popis

Dovoľujeme si vám predstaviť vysoko kvalitnú panvicu značky Pyrex® Optima + Ø24 na indukciu

Panvica Optima + Ø24 na indukciu   vyrobená lisovaním.  Potiahnutá nepriľnavým povlakom .

Povlak vyniká nepriľnavými vlastnosťami, zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a oderu. Na panvice Optima + Ø24 na indukciu sa aplikuje v dvoch vrstvách. Nepriľnavý povlak rovnomerne rozvádza teplo a umožňuje vyprážať jedlá zdravšie s malou kvapkou oleja a veľmi ľahko sa čistí. Panvica Optima + Ø24 na indukciu vyrobená bez použitia olova, kadmia a PFOA.

Pohodlná rukoväť so silikónovou vložkou a povlakom Soft-Touch sa nešmýka a neprenáša teplo. Panvice aj hrnce sú vhodné pre použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Značka Pyrex® poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na varenie aj pečenie zo žiaruvzdorného skla. Vývoj na trhu a neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex® stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riadu pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex® ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.
   

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg
Rozmery 24 cm
Rozmer

Výška (cm)

S pokrievkou

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex® panvica 24x5cm Optima aj na indukciu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať