Pyrex miska sklenená Cook&Heat 18 cm

13,08  s DPH

Zladiť prácu, rodinný život, školu, športové aktivity … a zároveň zabezpečiť, aby sa všetci stravovali zdravo, je ťažké!
S radom Cook & Heat značky Pyrex® to už nie je problém.

      

 

4 na sklade

Kategórie: , Katalógové číslo: 207PH Značka:

Popis

Sklenená miska Pyrex® Cook&Heat Ø18 cm

Sklenená miska Pyrex® Cook&Heat  je vybavená patentovaným vekom s ventilmi špeciálne vyvinutými pre odvod pary. Vďaka ktorým môže miska zostať pri zohrievaní uzatvorená a súčasne para a tlak unikajú z misky von. Samozrejme, že ventily na uzávere musíte pred zohrievaním otvoriť, aby tlak a pary mohli z misky voľne unikať. Naviac vám zostane čistá mikrovlnná rúra. Miska sklenená s vrchnákom s ventilmi  je vyrobená z takého materiálu, aby sa nepoškodila teplom v prípade, že potraviny zohrievate rovno po vybratí z chladničky alebo rozmrazujete priamo z mrazničky. Miska sklenená Pyrex® okrúhla s vrchnákom a ventilmi spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka.

Použitie pri tepelnom rozpätí -40°C až +200°C. Už nemusíte jedlo prekladať z misky do misky keď ho chcete zohriať. Misky z borosilikátového skla vám umožňujú pripraviť si chutné jedlá, používať ich v rúre a následne ich ochladiť a potom podľa potreby a želania znovu zohriať v mikrovlnnej rúre.

Výhody borosilikátového skla Pyrex®:

  • Odoláva extrémnym teplotám od -40 °C do +200 °C
  • Odolná voči tepelným šokom až do 220 °C, dá sa prejsť z mrazničky pri teplote -20 °C do vyhriatej rúry pri 200 °C
  • Zdravý, hygienický materiál bez BPA, ktorý nezanecháva škvrny ani pachy
  • Odolná proti poškriabaniu

Značka Pyrex®, ktorá bola založená v roku 1915, vždy predvídala očakávania a zmeny v domácnostiach, a tak v priebehu rokov ponúkla rodinám nové nápady na prípravu, varenie, servírovanie pri stole a oveľa viac.
Vďaka neustálym inováciám sa výrobky Pyrex® stali privilegovanými partnermi v kuchyni. Sprevádzajú milióny ľudí v domácnostiach, aby im pomohli úspešne variť. Značka Pyrex® dnes znovu objavuje sama seba (s novým vzhľadom). Začína sa to dnes u vás, vo vašej kuchyni, zdravými a čerstvými výrobkami.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 04 kg
Rozmery 18 × 7 cm
Rozmer

Výrobca

Objem

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pyrex miska sklenená Cook&Heat 18 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať