Zľava!

Harecker panvica 28×7 cm Titánová

Od 94,50 Od 80,00

Varenie v týchto titánových riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Výška: 7 cm
Priemer: 28 cm
Priemer základne panvice: 21,5 cm

Túto plochú panvicu si môžete objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Vymazať
Kategória: SKU: Hp28/7 Tag:

Popis

Harecker panvica 28×7 cm titánová.

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú určené Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je povrch špeciálne upravený. Harecker panvica 28×7 cm titánová je vhodná na prípravu hlavného jedla alebo len na prihrievanie pre tri až štyri osoby. Ideálne pre stredne veľké porcie. Či už chcete pripraviť klobásku, kúsky mäsa, palacinky, placky alebo porciu zeleniny, táto panvica je na to ideálna. Rúčka je odolná v rúre až do 240 °. Vložte svoje obľúbené jedlo do rúry na gratinovanie alebo na pečenie.

 Harecker panvica 28×7 cm sa môže objednať s vekom z bezpečnostného skla alebo bez neho. Tento model je k dispozícii aj pre indukčné sporáky.

Výška: 7 cm
Priemer: 28 cm
Priemer základne panvice: 21,5 cm

Ďalšie informácie

Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker panvica 28×7 cm Titánová”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať