Harecker panvica 27×4 cm na ryby

Od 102,00  s DPH

Harecker panvica na ryby 27×4 cm.  Varenie v týchto titanovych riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

najlepšie výsledky pri vyprážaní;

Rukoväte a viečka odolné voči rúre na 240 ° C

zdravé varenie a vyprážanie s nízkym obsahom tuku; PFOA zadarmo; extrémne tvrdená štruktúra povrchu

rovnomerné rozloženie tepla a vysoké úspory energie; optimálne rozloženie tepla po okraj

Keramický povrch Titan II; žiadne pripálenie a ľahké čistenie

 

Kategórie: Katalógové číslo: Hpryby27/4 Značka:

Popis

Harecker panvica 27×4 cm na ryby

Dobrý úlovok ……. pre vás! Pekáče a panvice na ryby

Harecker panvica na ryby 27×4 cm na ryby sú vhodné na ryby a všetko, čo potrebuje veľa priestoru. Či už na varnej doske na opekanie alebo v rúre na dusenie – budete ohromení.

Nespočetné množstvo reštaurácií prisahá na vynikajúce vlastnosti panvice Harecker na vyprážanie. Odteraz by ste mali aj vy. Pečte svoje ryby so šupkou a zažite chrumkavý kulinársky pôžitok bez prilepenia.

Pekáče a panvice na ryby, pekáče a ploché pekáče

Naše pekáče a panvice na ryby, s 9 mm hrubým, nelepivým, plochým povrchom majú optimálne rozloženie tepla až po okraj, a teda optimálne vlastnosti pre vyprážanie aj pečenie alebo dusenie. Na pečené fašírky, lasagne, jablkový závin, ryžové rezance atď. Odporúčame naše panvice alebo pekáče. Ponúkame aj doplnky k panviciam a hrncom pre vyprážanie a varenie.

Panvice na ryby od Harecker – kvalita nemeckej výroby

Optimálna panvica na ryby sa vyznačuje oválnym tvarom, ktorý je ideálny na prípravu celých rýb.

Zeleninu môžete tiež rýchlo a chrumkavo osmažiť na panvici s rybami Harecker, s uchovaním  vitamínov. Aj vyprážané zemiaky sú v panvici na ryby Harecker  chrumkavé. V jedinom okamihu vykúzlite celé menu vrátane lahodných príloh iba v jednej panvici na ryby Harecker.

Panvice na ryby od spoločnosti Harecker s najlepšími nepriľnavými vlastnosťami pre dokonalé vyprážanie

Naša panvica na ryby má extrémne tvrdený povrch Titan II. To zaisťuje vynikajúce nepriľnavé vlastnosti pri vyprážaní a robí našu panvicu na ryby mimoriadne odolnou proti poškriabaniu. V panvici na ryby od Hareckera sa nič nepripáli – napríklad pstruh dostane peknú hnedastú, mierne chrumkavú pokožku. Alebo  celé kačacie prsia sú nádherne chrumkavé. Na panviciach od spoločnosti Harecker môžete vyprážať s obzvlášť malým množstvom oleja. Vďaka vynikajúcim nepriľnavým vlastnostiam našej panvice na ryby dosiahnete najlepšie výsledky pri vyprážaní len s trochou tuku. Vysoko kvalitný materiál zaisťuje čo najlepšie rozloženie tepla až po okraj a tepelná dno panvice optimálne uchováva teplo. Po zahriatí vám panvica na ryby Harecker dlho udrží jedlo v teple – čo šetrí energiu a peniaze pri varení!

Samozrejme môžete tiež použiť akúkoľvek panvicu na ryby Harecker v rúre do + 240 ° C. Vďaka štandardnej odnímateľnej rukoväti premeníte svoju rybaciu panvicu na univerzálneho, ktorý môžete použiť nielen na sporáku, ale aj v rúre.

Panvica na ryby Harecker má vďaka svojej vysokej tepelnej vodivosti najlepšie vlastnosti pri varení a vyprážaní. Panvice na ryby od spoločnosti Harecker sú doma v nespočetných profesionálnych kuchyniach – aj vy si môžete do svojej domácnosti priniesť kvalitu pomocou panvice na ryby od spoločnosti Harecker.

Odlievané panvice od spoločnosti Harecker sa vyznačujú profesionálnou kvalitou vyrobenou v Nemecku už 40 rokov

Ďalšie informácie

Výrobca

Na indukciu

,

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker panvica 27×4 cm na ryby”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať