Hrniec 28×16 cm titánový

Od 132,00  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality.

Kategórie: Katalógové číslo: Hh28/16 Značka:

Popis

Vyskúšajte sami, Harecker hrniec 28x16cm titánový

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, ryžové jedlá, polievky, guláš, džem, ryžový nákyp atď., to všetko sa v našich nádobách na varenie a zapekanie výborne hodí.

Harecker hrniec 28x16cm titánový vhodný pre viac osôb závislosti od jedla.

Výška: 16 cm
Vrchný priemer: 28 cm
Priemer dna hrnca: 22 cm
cca 8 litrov
Rukoväte, ktoré sa počas varenia nezohrievajú. Najlepšie vlastnosti pri varení a pečení. Patentovaný nepriľnavý povrch. To je špičkový riad.

Tento hrniec si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vykonajte výber pomocou možnosti „Pokrývka z tvrdeného skla“.

Naše titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky pre vás. Potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn? Počas vývoja a výrobe sa kladie hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa podrobujú náročnému testovaniu, po ich zostavení vzniká výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno, dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sa celkove vyrábajú tak, aby pri používaní dochádzalo k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

Ďalšie informácie

Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hrniec 28×16 cm titánový”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať