Harecker hrniec 20×10 cm Titánový na indukciu

Od 119,40  s DPH

Varenie v týchto riadoch je bez oleja alebo s minimálnym množstvom oleja, ľahká údržba, rovnomerné rozloženie tepla po celom obvode zaručuje rýchlu prípravu jedla výbornej chute a kvality. Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s indukčnými panvicami a hrncami Harecker. Žiadna iná metóda nevyužíva energiu tak dôsledne ako indukčné varné dosky. Vaša výhoda až 4x kratší čas varenia a 20% úspora energie s indukčnými panvicami Harecker.

Kategórie: Katalógové číslo: 1020i Značka:

Popis

Titánový hrniec Harecker 20×10 cm na indukciu je určený Vám, čo si potrpíte na kvalitu, vysoko akostné spracovanie a nadčasový dizajn. Pri  jeho vývoji a výrobe je kladený hlavný dôraz na všetky zásady zdravej výživy pri varení. Všetky komponenty pre  titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú podrobené náročnému testovaniu, aby po ich zostavení vznikol výrobok s najvyššími úžitkovými vlastnosťami. Silné akutermické dno , dokonalá povrchová úprava, zaisťuje maximálnu rovinnú stabilitu a je ideálne pre všetky druhy ohrevu. Titánové hrnce, titánové panvice, titánové pekáče, titánové woky sú celkove konštruované tak, že pri používaní dochádza k významnej úspore energie pri varení. Pre ľahkú údržbu je vonkajší povrch špeciálne upravený.

odolný v rúre do 240°C

Vyskúšajte sami Titánový hrniec Harecker 20×10 cm na indukciu

vhodné pre indukčné sporáky .

Varte rýchlo, bezpečne a energeticky efektívne s indukčnými panvicami a hrncami Harecker. Žiadna iná metóda nevyužíva energiu tak dôsledne ako indukčné varné dosky. Vaša výhoda až 4x kratší čas varenia a 20% úspora energie s indukčnými panvicami Harecker.

Panvice a dno hrncov sú magnetizované v komplexnom procese pomocou nových a najmodernejších technológií . Vďaka tomu sú dobré vlastnosti na vyprážanie známych liatych panvíc Harecker dané aj indukčným sporákom.

Dusené mäso, zelenina, plnená paprika, rolády, cestoviny, polievky, guláš, džem, ryžový nákyp atď. sú ideálne do našich kastrólov a hrncov na zapekanie.

vhodné pre cca 1 až 2 osoby v závislosti od jedla.

Výška: 10 cm,
spodný priemer: 15,5 cm

cca 2,0 ltr.
Priemer: 20 cm

Tento kastról si môžete objednať s pokrievkou z bezpečnostného skla alebo bez nej. Vyberte si pomocou možnosti  Pokrývka z bezpečnostného skla  .

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg
Výrobca

Veľkosť (cm)

Výška (cm)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Harecker hrniec 20×10 cm Titánový na indukciu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Odoslať